My Space Serbia Forum Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
My Space Serbia Forum Online

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ljubavni sms

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Ljubavni sms Empty Ljubavni sms Ned Maj 25, 2008 9:25 pm

Admin

Admin
Admin
Admin

Biti strpljiv znaci cekati na zasluzenu srecu,zato jednog dana kada snovi budu daleko dotaci cemo sunce i videti da je vredelo boreti se.


Mozda nisam kap,da tiho padam.Mozda gresim sto se tebi nadam.Mozda gresim DA ili NE... al se nadam i nadacu se...


Mnogo puta se pitam gde si,mnogo puta se setim tebe,mnogo puta te pozelim kraj sebe,jer ja u svakoj svojoj zelji zelim samo tebe!!!

Ne daj nikom udje u moje snove prije tebe daj sve od sebe,za moju ljubav se bori,nauci me kako se voli,moju ljubav zele svi a nju mozes imati samo ti!!!



Zelim da znas da postoji jedan mali andjeo , koji te ?uva i koji stalno misli na tebe , koji se no?u za tebe moli, a ti ni ne sluti� koliko te taj andjeo voli..



Lepo je znati da postojis u mom zivotu,nije bitno ni koliko ni otkad a ni zasto. Lepo je otvoriti oci i jednostavno znati da si blizu!

Kad more zavlada kopnom, kad u pustinji padne snijeg, kad se ledenjaci otope, kad u sred noci zasja sunce, ni tada te prestati VOLJETI necu!!!

Pred vratima mog sna, zvuci tvojih koraka. U mom sjecanju, boja tvog osmjeha. U srcu mome oci tvoje snene, tako si blizu a ipak tako daleko od mene.

Jos uvek zelim iskrenu plavu dubinu tvojih ociju, zelim da moja ruka dodirne tvoju, toplinu tvojih usana na usnama zelim, zelim da me ljubis volis do kraja.

Jedna devojka zaljubljena suze nocas mora kriti. Jedna devojka sad je tuzna a mogla je srecna biti!

Ljubav je zivot, ljubav je radost, ko ljubavi nema bednik je pravi jer covek zivi od ljubavi!

Kad izgubis ono sto najvise volis onda i dalje nastavljas da zivis mada je zivot taj gori od smrti.

Pitas me kako pesma moze da boli kad cujes zvuke tuzne i setne, tako je kada se voli neko ko je slucajno sreten.

Ti mislis da sam srecna jer ti to moj pogled kaze a srce moje pati jer pogled nekad laze.

Lako je voleti onoga koga si mrzeo, ali tesko mrzeti onoga koga si volela.

Seti me se, ali te ne zaduzujem, zaboravi me, ako to zasluzujem.

Imala sam 15 godina i posla u razred vise, volela sam samo tebe i nikoga vise.

Kada imas decka, iskreno ga voli, nemoj da ga varas, upamti to boli.

Neko ko mi treba, pokraj mene nije.Neko koga zelim u snu mi se krije.Neko ko mi zivot znaci u mislima skita, neko koga volim sad ovo cita.

Samo tvoje oci zelim da gledam, ruke tvoje da grejem, usne tvoje nezno da ljubim,i veruj,smeh je najlepsi kad se s'tobom smejem.

Neka te moj poljubac dotakne putem ovih snova, neka ti u srce udje radost nova,neka ti sva sreca u zivotu sja , uzrok svega neka ti budem JA!

Svako srce tajnu krije, svako nekog voli pre il' kasnije,a ja volim ako neko pita andjela sto ovu poruku cita. VOLIM TE!

Sedim u mraku sobe svoje, suzama pisem ime tvoje.Jos uvek se tebi tiho molim, eh kad bi znao koliko te volim.

Pogodi ko te je nocas silno pozeleo, u cijoj se toploj dusi sneg zabeleo i pogodi ko ti ime doziva u snu, ma nemoram da te ljubim ali zelim da si tu.

Nocas za tebe stihove pisem, nocas za tebe zvijezde brojim, dopusti da te poljupcem uspavam dopusti da ti kazem koliko te volim.

Nikada te se necu secati, jer te nikada necu zaboraviti!!!

Nemoj me voleti mnogo. Voli me malo, ali zauvek.

Neka te nebo obasja kada se tama pojavi oko tebe, i neka ti andjeli ne dopuste da places kada ti suze ispune oci, jer ti zasluzujes ziveti u svetu ljubavi!

https://myspaceserbia.forummotion.com

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu