My Space Serbia Forum Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
My Space Serbia Forum Online

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Novogodisnje sms poruke

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Novogodisnje sms poruke Empty Novogodisnje sms poruke Ned Maj 25, 2008 9:28 pm

Admin

Admin
Admin
Admin

Ako budes vidjela covjeka u crvenom kako te trpa u vrecu nemoj se uplasiti to samo Deda Mraz ispunjava moju Novogodisnju zelju!

Mnogo srece i lijepih snova neka ti donese godina nova, a bol i tugu sto vreme stvara nek odnese godina stara.

Bozic je otkazan i to sve tvojom greskom jer si rekao Deda Mrazu da si bio dobar ove godine i on je umro od smeha.

Zelim ti okeane zdravlja, mora srece i ljubavi, jezera uspeha, reke para, i nijednu kap tuge i bola.

Dok cestitku citas ovu iz mog srca primi zelju, docekaj je u veselju. Nek ti je zivot pun srece i snova nek ti je srecna Godina Nova!

Kada se ponocne svetiljke ugase i oglasi se Godina Nova, sa tobom biti necu ali cu biti medju onima koji ti zele LJUBAV, ZDRAVLJE i SRECU!

Dok cestitku citas ovu i godinu cekas novu, iz mog srca primi zelju docekaj je u veselju. Nek ti je zivot pun srece i snova i nek ti je Sretna Godina Nova.

Neka tebe i tvoj dom ispuni sreca, u srcima neka vlada mir, u tebi i oko tebe ljubav, a snovi neka postanu stvarnost... SRECNA NOVA GODINA!

Neka Vam ljubav bude staza po kojoj cete hodati ove godine,jer prava sreca hoda istom stazom!!!

Veju, veju pahulje sneg po staklu sara dosla nova godina a odlazi stara!

Kad poslednji cas najavi ponoc nastace bajka najlepsih snova, poljubices drugu umesto mene al ipak sreco SRECNA TI NOVA.

U ponoc kada se kazaljke sklope, pomisli nesto toliko lepo jer mozda se stvorim kraj tebe i kazem ti volim te skote!

Zaboravi svu tugu, muku, boli... u ovoj godini samo voli... i ne dozvoli da ti zelje iko kvari, u ovoj godini sve ih ostvari... SRECNA TI NOVA GODINA!

Zelim ti 12 meseci bez briga, 53 nedelje srece, 365 dana bez bolesti, 8760 sati provoda, 525600 minuta lepih trenutaka i 31536000 sekundi ljubavi. SRECNA NOVA!

Neka te moj poljubac dotakne putem ovih malih slova... neka te ispuni radost nova... neka ti sva sreca sveta sja... Srecnu godinu Novu od sveg srca zelim ti ja!

Nova godina samo sto nije neka se pjeva neka se pije pozeli nesto lijepo za svoje najmilije!!!

Nova godina se blizi sa njim odbrojavam sate, ai dalje molim andjele da mi te vrate.

Deda Mraze nase rosno cvijece cijeli narod za tobom se krece! Krece narod da mu dadnes hleba, vode, pi**ei drugo sta treba.

Na ovaj ekran zelene boje ne mogu stati sve zelje moje, ali mogu stati 24 slova NEKA TI JE SRECNA GODINA NOVA!

Ova Nova Gofina nek ti bude najveca, najbolja, najljepsa, najplodnija, najromanticnija, najluda i naj naj naj naj naj.........eh pa sta bi ti vise???

https://myspaceserbia.forummotion.com

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Smesne poruke :)
» Bozicne poruke :)

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu